جدید ترین محصولات فلزیاب

جدید ترین محصولات فلزیاب کلیه محصولات این شرکت از مرحله طراحی تا تولید در ایران صورت میگیرد.
قطعات الکترونیکی و مکاترونیکی به کار رفته در این محصولات از بهترین انواع موجود دنیا میباشد.
کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در ایران هستند.
کلیه مطالب این سایت از کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی میباشد و انتشار با ذکر منبع آزاد است.

در فلزیاب نویزها به چند دسته عمده تقسیم میگردد که تعدادی از این نویزها برای سیستم فلزیاب مفید و تعدادی مضر یا ایجاد انحراف مینماید یکی از مسائلی که موجب می‌گردد سیستم‌ها فلزیاب دچار بحران گشته یا هدف را با دقت صحیح مشخص ننمایند یا در تشخیص آن دچار تأخیر یا اشتباه در پیدا نمودن محل دقیق طلا یا هدف گردد و نویزها و پارازیت‌ها مضر یا زیان اور هستند که بار یا جریان یا انرژی را که منتقل مینماید یا همراه علائم اصلی طلا یا هدف میگردد و میزان تراکم حرکت سیگنال علائم را افزایش یا کاهش میدهند و موجب انحراف در تشخیص سیستم فلزیاب میگردد .
پارازیت ها اندسته از جریانات یا منابعی و نیرو های ایستائی میباشند که از دیگر منابع پراکنده میگردد و درامواج و جریان و انرژی و علائم متعلق به هدف اصلی در صحنه کار تراک TRACK یا شیار یا شکاف ایجاد خواهد نمود و موجبات انحراف در سیستم فلزیاب را پدید خواهد اورد.

در فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با وجود تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میتوان سیگنال علائم طلا یا هدف اصلی را با تعیین عدد VDI و ابعاد هدف IND SIZE جدا نمود تا تفکیک برای مرکز طلا یا هدف اصلی ایجاد گردد

فلزیاب در مناطق باستانی ساروج یا مصالح ساختمانی یا عواملی که ایجاد تغییرات در صحنه کار را نموده است یا زباله های باستانی وجود دارد شرایط کربنی نیز پدید میاید که سیستم فلزیاب را از تشخیص هدف اصلی یا طلا منحرف مینماید و این تغییرات بر روی هر نوع سیستم فلزیاب در دنیا تاثیر گذار است .
مواد معدنی و منابع صحنه کار الوده به سیلیس یا اهک یا کلسیم یا نمک و کربن بر روی تمامی سیستمهای فلزیاب دنیا اثر تغییراتی در تشخیص علائم ایجاد مینماید .
این بحران ها با تجربیات اپراتور در نوع تعیین تنظیمات فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X  قابل رفع میباشد.

نوع سر جستجوگرفلزیاب به نسبت مدل سیستم فلزیاب و نحوه کاربرد وکارائی ان متفاوت است و به نسبت نوع عملکرد سیستم فلزیاب نیز بستگی دارد.
در مدل انتن دار یا فلزیاب انتنی  برای ردیابی یا شعاع زنی AC TRACING هر چه فاصله از مرکز هدف یا طلا بیشتر باشد  بهتر است سر انتن را بلند نمائید و اگر انتن ان از مدل ثابت است این عمل را سیستم فلزیاب به انجام میرساند و در بعضی مواقع اپراتورها این عمل را با تغییر تنظیمات سطح و حجم یا ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X به نسبت فاصله تا مرکز طلا یا هدف به انجام میرسانند.
در مدلهای فرکانسی که نوع موج یا جریان یا انرژی انها در حد پائین میباشد یا امواج و جریان و انرژی در این سیستمها فلزیاب قابل کنترل از طریق تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISCC است اندازه بزرگی و کوچکی سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده زیاد موثر نمیباشد.

در مدلهای فلزیاب مغناطیسی یا فلزیاب ولتاژی یا SILENT سایلنت اندازه سرجستجوگر یا عامل ارسال کننده بسیار موثر است و هر میزان بزرگتر باشد به عمق بیشتر نفوذ میکند .